دنیای سئو یا بهینه سازی موتور جستجو در حال تغییر است  و می تواند تا حدودی اسرارآمیز باشد. از آنجا که گوگل و سایر موتورهای جستجو الگوریتم های خود را تکامل می بخشند و تفاوتهای ظریف مانند Google را از BERT وارد می کنند و رفتارهای مصرف کننده از جستجوی تلفن همراه گرفته تا جستجوی صوتی و بعد از آن تکامل می یابد ، بازاریابان و دست اندرکاران می توانند این مسئله را ادامه دهند.

بنابراین چه کاری می توانید در سال 2020 انجام دهید تا از منحنی جلوتر بروید؟ ما از جوانب سئو بهترین نکات آنها را برای سال 1399 پرسیدیم و در اینجا 10 مورد از آنها آورده شده است.

نکته SEO 1:

سئو و پیوند تصاویر

"تجارت شما وقت و هزینه خود را صرف تصاویر جذاب محصولات و خدمات شما برای وب سایت خود کرده است. سپس روزی در حال جستجو درباره ی صنعت خود هستید و تصویر خودتان را در وب سایت دیگری پیدا می کنید. عصبانی نشوید و ایمیلی ارسال نکنید تا آنها را از بین ببرند. از آن به عنوان فرصتی برای پیوند ورودی به وب سایت خود استفاده کنید. برای وب سایت ایمیلی بنویسید که شامل: پیوندی به تصویر اصلی ، یک تشکر از شما برای استفاده از تصویر ، و یک درخواست مودبانه برای انتساب و پیوند به شماست.

حال فکر کنید ، اگر یک وب سایت از تصویر ما استفاده کرده است ، ممکن است دیگران هم داشته باشند؟ برای جستجوی Google از تصویر خود ، به راحتی وب سایت های دیگری را که از تصویر شما استفاده کرده اند پیدا کنید. درخواست ایمیل را برای هر سایتی که می توانید تکرار کنید. "

نکته SEO شماره 2:

سئو و صفحات فرود مناسب

"بهترین نکته من برای سال 2020 اطمینان از این است که صفحه فرود شما به جستجوی کاربر مرتبط باشد. تلاش برای رتبه بندی کلمات کلیدی به دلیل ترافیک بی معنی است اگر صفحه فرود شما کاربر را رازی نمی کند. وقت خود را برای مشخص کردن کلمه کلیدی مورد نظر خود اختصاص دهید و محتوایی که شما قصد ایجاد آن را دارید با آنچه کاربر در تلاش است از جستجو بدست آورد مطابقت دارد.

نکته SEO شماره 3:

داده های meta خود را حسابرسی کنید

"بزرگترین نکته من برای ممیزی و ارسال مجدد داده های meta از جمله توضیحات و عنوان meta است. از به روزرسانی BERT Google ، تراکم کلمه کلیدی اهمیت کمتری پیدا کرده است زیرا رباتهای Google در درک محتوای یک سایت هوشمند تر شده اند. ما دیگر نیازی به کلمات کلیدی در توضیحات meta نداریم. این بدان معنی است که ما اکنون می توانیم بر روی نرخ کلیک عناوین و توضیحات meta تمرکز کنیم ، بنابراین ما بیشتر به جای پر کردن شخصیت های موجود با کلمات کلیدی ، بیشتر روی جذب مشتری با زبان فروش تمرکز می کنیم. "

نکته SEO 4 :

سئو و سرعت فوق العاده

"2 سال پیش بود که گوگل سرعت صفحه را به عنوان یک عامل رتبه بندی اعلام کرد. با توجه به اینکه همه وب سایت ها در پایان سال به فهرست نمایه سازی تلفن همراه منتقل شده اند ، ضروری است برای جستجوگرها و موفقیت شغلی شما اطمینان حاصل شود که صفحاتتان به سرعت بارگیری می شوند و تجربه کاربری خوبی را به بازدید کنندگان خود ارائه می دهند. "

نکته شماره 5 seo :

روی محتوا و کلمات کلیدی متمرکز شوید

"نکته شماره یک سئو من برای سال 2020 تمرکز روی مضامین به جای کلمات کلیدی است. من به جای استفاده از لیست های کلمات کلیدی ، دوست دارم به سادگی در مورد مطالبی که مردم به آن علاقه مند هستند فکر کنم و طبیعتاً آن را به مقاله اضافه کنم. فهمیدم که مقالات جامع به طور طبیعی شامل تغییرات کلمات کلیدی اصلی است. تمرکز روی مضامین به جای کلمات کلیدی نه تنها برای SEO بلکه برای کاربران بسیار عالی است زیرا باعث می شود محتوای وب سایت بسیار جالب تر به نظر برسد. "

نکته SEO 6:

سئو در نسخه موبایل دارای اهمیت است

"یک نکته عالی SEO برای 2020 ، تمرکز بیشتر روی موبایل است. در سپتامبر سال 2020 ، گوگل همه وب سایت ها را به فهرست اول موبایل تغییر می دهد. این بدان معنی است که گوگل برای ارزیابی وب سایت های سئو ، تمرکز خود را بر روی تجربه کاربر تلفن همراه افزایش می دهد. "

نکته شماره 7 seo :

به عناوین و زیرنویسها توجه داشته باشید

مطمئن شوید که مطالب شما دارای عنوان و زیرنویس باشد. تعجب خواهید کرد که چند نفر این کار را نمی کنند و چرا به اندازه کافی رتبه بندی نمی شوند. همچنین، طول مقاله خود را بهینه کنید. معمولاً مردم فکر می کنند طولانی تر بهتر است ، اما اگر مقاله شما به سرعت و به طور موثری به سؤال پاسخ دهد ، شما به احتمال بیشتر رتبه بهتری خواهید داشت. "

نکته شماره 8 جستجوگرها:

رسانه های اجتماعی اولویت دارند

وی گفت: "مهمترین نکته برای سئو در سال 2020 رسانه های اجتماعی است. سیگنال های اجتماعی که شامل کل لایک ها ، اشتراک گذاری ها ، و دید کلی رسانه های اجتماعی در دید خزنده های موتور جستجو ، نشانگر تعامل افراد با محتوای نام تجاری شما در رسانه های اجتماعی است. همکاری SEO و رسانه های اجتماعی در کنار هم ، به طور مستقیم و غیرمستقیم به مخاطب اهمیت و ارزش می دهد. به همین ترتیب ، هر چه افراد بیشتری از طریق رسانه های اجتماعی با مطالب شما درگیر شوند ، رتبه صفحه شما SERP (صفحه نتیجه موتور جستجو) بالاتر می رود. "

نکته SEO 9:

برای کاربران خود محتوا بسازید

"بهترین نکته من برای جستجوگرهای 2020 برای تمرکز بر ایجاد محتوا برای کاربران خود است. بر اساس آنچه کاربران جستجو می کنند ، محتویاتی که به سؤالات کاربران پاسخ می دهد و در جست و جوی مشتری مفید است ، ایجاد کنید. این نوع از قطعات محتوا کاربران واجد شرایط را به وب سایت شما جذب می کند که این نیمی از نبرد است. ایجاد محتوای مناسب می تواند باعث ایجاد بک لینک به وب سایت شما شود که باعث افزایش قدرت ، اعتماد به نفس وب سایت شما می شود و وب سایت شما را در جستجوی Google تقویت می کند. "

نکته SEO 10:

از YouTube و شبکه های ویدیویی استفاده کنید

"نکته بسیار شناخته شده SEO این است که یک فیلم YouTube تعبیه شده را در صفحه خود قرار دهید. این باعث می شود افراد به مدت طولانی تری در صفحه بمانند ، بنابراین Google فکر می کند محتوای شما بیشترین ارزش را دارد. "

منبع : حامد مهدی زاده

لیست قیمت سئو و طراحی سایت + هزینه پشتیبانی

خرید رپورتاژ آگهی در سئو روز امکان پذیر شد با قیمت مناسب

سئو سایت و ترفندهای جدید + ویدیو

، ,نکته ,  ,های ,سایت ,وب ,وب سایت ,  نکته ,کلمات کلیدی ,نکته seo ,های اجتماعی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هیئت متوسلین به امام رضا(ع)کرمان وبلاگ wpdev آموزش توسعه وردپرس وبلاگ اسلامی آهنگ و سرگرمی قلم چی گاج گزینه دو سنجش جزوه ریاضی عمومی آمادگی آزمون ارشد و دکتری مدیریت دیجیتال مارکتینگ تلویزیون خدمات ماساژ در منزل آموزش وبلاگ نویسی در بیان